Звернення Анатолія Катеренчука

Автор | 10.03.2022

Відповідно до наказу начальника обласної військової адміністрації Сергія Гамалія “Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Хмельницької області” №30/2022-н від 09.03.2022 року прийнято рішення з 14 березня відновити в області навчальний процес за дистанційною або змішаною формами навчання із залученням дітей тимчасово внутрішньо переміщених осіб та дітей, що тимчасово перебувають за межами країни.

Учні з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб можуть відвідувати (за заявою одного з батьків або офіційних представників) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.

Освітнім закладам запропоновано у будь-якому варіанті активно використовувати наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи (до прикладу: освітню платформу центру освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка»), ресурси закладів освіти, у тому числі приватних, про які раніше інформувало Міністерство освіти і науки України.

З 14 березня 2022 Інститутом модернізації змісту освіти буде створено єдиний Всеукраїнський розклад, що надасть можливість проводити уроки у разі відсутності фахівців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *