Звернення Анатолія Катеренчука

Автор | 24.03.2022

Слава Україні!

Шановні жителі Шепетівського району!

Українська армія тримає оборону і дає відсіч російським військам. На цей час ситуація в районі стабільна та контрольована. В той же час на території району останніми днями спостерігається значне збільшення кількості пожеж в екосистемах. Так, лише з початку березня на території Шепетівського району виникло більше 30 пожеж сухої рослинності. Під час війни роботи у рятувальників побільшало в рази. Поряд з тим, колосальне навантаження на рятувальників створюють палії сухої рослинності. Пожежно-рятувальні підрозділи району, замість того, щоб рятувати людські життя, змушені ліквідовувати підпали сухостою, для гасіння яких витрачається значна кількість палива, яке так необхідне нашим Збройним силам України.

Крім того, спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості бійцями Збройних сил України та територіальної оборони, подання світлових сигналів російським військам.

Також слід зазначити, що законодавством заборонено самовільне випалювання сухої рослинності, а порушення цієї вимоги карається штрафом від 3 тис. 60 грн. до 6 тис. 120 грн. для громадян та від 15 тис. 300 грн. до 21 тис. 420 грн. для посадових осіб. Разом з тим, в умовах війни, коли необхідно приходити на допомогу людям, жодні гроші не вартують того часу, який рятувальники витрачають на гасіння пожеж сухої рослинності.

При виявлені осіб, що здійснюють випалювання сухої рослинності негайно повідомляйте Шепетівське районне управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за телефоном 03840 2-99-07 або 101,112.

Прошу кожного з вас не додавати роботи рятувальникам, які і так цілодобово на варті нашої з вами безпеки.Будьте свідомими!

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *