Звернення Анатолія Катеренчука

Автор | 22.03.2022

Слава Україні!

Доброго ранку, Шепетівщино!

Від початку війни наш край прийняв 12802 внутрішніх переселенців, з яких 3639 – діти. Вкотре наголошую. Вимушено евакуйованим із інших регіонів необхідно зареєструватися. Зробити це можна в ЦНАПІ або в управлінні соцзахисту на території громади, в якій ви розмістилися.Це важливо, адже в подальшому переселенці отримуватимуть довідки внутрішньо переміщених осіб. А у майбутньому – допомогу і пільги.

Також повідомляю, що за дорученням Президента України Урядом розроблено соціальний пакет, відповідно до якого власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених людей, отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн. на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги.

Більш детальна інформація про алгоритм дій для отримання компенсації розміщена на офіційному сайті Шепетівської районної військової адміністрації.

Не перестану дякувати кожному мешканцю району та захоплюватися вашою відданістю країні. Усі ви працюєте задля захисту Шепетівщини. Приймаєте наших співвітчизників, які тікають від війни, лікуєте, організовуєте гуманітарні місії, забезпечуєте наших захисників необхідним. Ваш внесок – безцінний.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *