Завершився ІІ етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Автор | 12.06.2023

Завершився ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який проходив на території ліцею с. Голосків Гуменецької територіальної громади, що на Кам’янеччині. Привітав учасників із завершенням змагань заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Посадовець відзначив високий рівень проведення обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») та побажав переможцям гідно представити Хмельниччину на ІІІ Всеукраїнському етапі гри. “Дякую учасникам змагань та керівникам команд, що попри війну в країні продовжуєте проводити такі змагання та популяризувати патріотичне виховання учнівської молоді. Бажаю усім вам успіхів, наснаги, гарних результатів, а головне – мирного неба над головою”, – сказав заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Зазначимо, у ІІ етапі взяли участь 20 роїв, з них 7 роїв середньої та 13 роїв старшої вікових груп. Протягом семи днів для учасників Гри пройшли вишколи з тактичної підготовки «Дії підрозділу в бою», з тактичної медицини, стрільби з пневматичної гвинтівки, саперної підготовки, смуги перешкод за козацькою легендою, був здійснений рейд-похід з орієнтування по території Зіньковецького лісового масиву, змагання зі стройової підготовки «Впоряд».

Кожного вечора збиралося Козацьке коло, де учасники представляли свої рої у мистецькому конкурсі «Ватра», а ще продемонстрували свої знання з історії козацтва в інтелектуальній вікторині «Відун». У підсумку 12 роїв нагороджені грамотами Департаменту освіти та науки ОВА, всі учасники та їх наставники – пам’ятними значками «Джура-2023» від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Переможці та призери Гри у своїх вікових групах нагороджені цінними подарунками від громадської організації «Кам’янець-Подільський-Ратуша».

Право представляти Хмельниччину на ІІІ Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») мають: у середній віковій групі – рій «Вовки» (Летичівська ТГ), у старшій віковій групі – рій «Нащадки козацької слави» (Городоцька ТГ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *