Заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Білик провів прийом громадян у Білогірській територіальній громаді

Автор | 11.12.2023

Заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Білик провів особистий виїзний прийом громадян в Білогірській територіальній громаді. Загалом посадовцем було розглянуто 5 звернень від жителів громади.

Звернення заявників стосувалися питання щодо створення маршрутного автобусного рейсу, який би сполучав населені пункти Білогір’я та Шепетівка, забезпечення водою мешканців громади, які проживають біля водойми у якій спустили воду, надання допомоги по догляду для 93 річної жінки, в якої діти всі пенсіонери та з якою не проживають онуки. Також до посадовця звернувся представник “Центру надання соціальних послуг Білогірської селищної ради” щодо вирішення питання передачі майна з державної  власності у власність комунальної установи, а також щодо браку потужності електричної енергії у Сушовецькому ліцеї.

Запитувачам було надано роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних питань. Про результати розгляду звернень заявників буде поінформовано у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *