Заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Білик провів чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Автор | 02.01.2024

Під керівництвом заступника начальника ОВА Володимира Білика відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність», в ході якого члени комісії розглянули 3 основні питання. Серед них: щодо витрат коштів, виділених з фонду ліквідації збройної агресії під час проведення закупівлі робіт КНП «Красилівська багагопрофільна лікарня» Красилівської міської ради; щодо можливих зловживань у процесі діяльності військово-лікарських комісій; а також здійснено аналіз закупівель, які реалізуються за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Так, відповідно до питання щодо перевірки закупівель на опрацювання робочою групою було відібрано 4 об’єкти, замовниками яких є Жванецька, Розсошанська сільські ради, а також Теофіпольська селищна рада. За результатами опрацьованих матеріалів, замовники скасували закупівлі на території Теофіпольської громади на суму 2 млн гривень. Також рекомендовано правоохоронним органам провести детальний аналіз двох закупівель щодо придбання техніки Жванецькою сільською радою та закупівлі щебенево-піщаної суміші, Розсошанською сільською радою.

Наступним дискусійним питанням став аналіз перевірки можливих зловживань у процесі діяльності військово-лікарських комісій. Варто зазначити, що нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції визначило 20 найпоширеніших корупційних ризиків у діяльності військово-лікарських комісій Збройних сил України та розробило рекомендації для їх усунення та/або мінімізації. За словами представника Департаменту охорони здоров’я ОВА, відповідні рекомендації враховані та перебуватимуть на контролі під час подальшої роботи ВЛК області.

Окремо робоча група пропрацювала питання витрат коштів, виділених з фонду ліквідації збройної агресії під час проведення закупівлі робіт Комунальним некомерційним підприємством «Красилівська багагопрофільна лікарня» Красилівської міської ради. У зв’язку із наявними певними зауваженнями, рекомендовано відповідну закупівлю спрямувати на вивчення до Аудитслужби, аби уникнути неефективних витрат коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *