Заступник голови райдержадміністрації Віктор Паламарчук прийняв участь у нараді щодо підсумків роботи та завдань на 2022 рік у сфері цивільного захисту.

Автор | 03.02.2022

Сьогодні голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій провів у режимі відеоконференції нараду керівного складу органів управління у сфері цивільного захисту.

Участь у нараді взяли заступник голови Шепетівської райдержадміністрації Віктор Паламарчук, начальник районного управління Шепетівського ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук, начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Олександр Конс, головний спеціаліст відділу Сергій Дмитрук, завідувач Шепетівського навчально-консультаційного пункту навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області Юрій Попович.

Під час наради було розглянуто ряд питань:

— про підсумки роботи органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо реалізації на території області державної політики у сфері цивільного захисту протягом 2021 року, основні завдання з підготовки територіальної підсистеми цивільного захисту на 2022 рік;

— проаналізовано роботу Головного управління ДСНС України в області у 2021 році та визначенні завдання на 2022 рік;

— про організацію підготовки керівного складу та фахівців органів управління та сил цивільного захисту. Проблемні питання та шляхи їх вирішення, надання допомоги у розбудові системи цивільного захисті на базовому рівні місцевого самоврядування;

— окреслено завдання у сфері цивільного захисту на 2022 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *