Залишаємося гідними своїх Героїв!

Автор | 20.02.2024

Цьогоріч уже вдесяте в умовах війни з рф, що спричинила десятки тисяч жертв, Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб у рази більший за розміром північно-східний сусід не поглинув нашу державу і не знищив нашу державність.

Увесь цивілізований світ визнає, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року і навіть не навесні 2014 року, а де-факто у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

Сьогодні представники влади району та міста Шепетівки, військовослужбовці, громадськість, духовенство долучилися до поминальної панахиди, що відбулася на міському кладовищі. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які загинули в ході російсько-української війни.

Також відбулося покладання квітів до Дошки пам’яті Шепетівської районної державної адміністрації.

Сьогодні, як і під час Революції Гідності, свободу України виборюють найдостойніші. Тож залишаємося гідними своїх Героїв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *