Захисника із Шепетівщини нагородили “Золотим хрестом” від Головнокомандувача ЗСУ

Автор | 28.09.2023

У переддень Дня захисників і захисниць України, що цьогоріч відзначатиметься 01 жовтня, у приміщенні Ізяславської міської ради відбулась урочиста церемонія вручення відзнаки нашому оборонцю-земляку.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних сил України від 05.07.2023 р. № 1483 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі почесним нагрудним знаком “Золотий хрест” нагороджено мешканця Мислятинського старостинського округу Ізяславської міської територіальної громади, сержанта-сапера територіальної оборони Ковальського Станіслава Володимировича.

Нагороду вручили бійцеві перший заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Богдан Маршук, Ізяславський міський голова Сергій Шлегель, заступник начальника Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віталій Гарбарець та начальник третього відділу Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Мельник.

Вручаючи відзнаку, посадовці висловили вдячність воїнові за мужність та витримку, за незламність та сумлінне виконання усіх бойових завдань на передовій, а також зауважили, що Станіслав Ковальський – приклад того, як потрібно любити свою країну та у складний час захищати її. Адже дійсно, з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів, без вагань наш земляк, як і тисячі інших українців-відчайдух, вступив добровольцем до лав Збройних Сил України, щоб боронити Батьківщину, свою родину, усіх нас.

Цьогоріч, демобілізувавшись, воїн повернувся додому до своєї люблячої сім’ї.

Пишаємося кожним нашим захисником! Завдяки їхній відважності довгоочікувана перемога неодмінно буде нашою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *