Заходи під гаслом «Діти – дітям» відбулися в містах Славуті та Ізяславі Шепетівського району

Автор | 20.04.2022

Продовжуємо проводити розважальні заходи під гаслом «Діти – дітям» для наших наймолодших співвітчизників.

19 квітня 2022 року акцію провели в містах Славуті та Ізяславі. Заходи організовано з ініціативи начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія та благодійної організації «Захисти Хмельниччину».

Цікаві майстер-класи, ігри та розваги, смаколики та море позитивних емоцій знову подарували нашій малечі Олександр Педан, Вадим Мичковський (Дядя Жора), Леся Нікітюк, Тетяна Гаврилюк та інші.  Адже спілкування та комунікація – дуже важливі для психологічного стану дітей.

«Сьогодні прийняв зворушливі обереги — дитячі малюнки, вірші та листи для наших військовослужбовців, які зараз обороняють Україну від російського вторгнення. Роботи будуть передані на передову, де надихатимуть, підбадьорюватимуть та підтримуватимуть дух українських воїнів» – зазначив начальник районної військової адміністрації Анатолій Катеренчук.

Анатолій Катеренчук подякував “Зірковому десанту” за надзвичайно важливу справу в нелегкий для нас час. Адже дитячі щирі посмішки – це те, що вселяє в нас щоденну віру в перемогу та мир!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *