Забезпечення належним доступом до державних послуг мешканців навіть найвіддаленіших населених пунктів є одним із пріоритетів державної політики – Володимир Білик

Автор | 14.02.2022

Забезпечення належним доступом до державних послуг мешканців навіть найвіддаленіших населених пунктів є одним із пріоритетів державної політики. Про це зазначив заступник голови ОДА Володимир Білик, який за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Гамалія відвідав церемонію відкриття оновленого центру надання адміністративних послуг у Летичівській селищній громаді. До заходу також долучилися народні депутати України Микола Стефанчук та Сергій Мандзій.

Вітаючи мешканців громади, Володимир Білик наголосив, що швидке надання адмінпослуг в комфортному приміщенні, привітними, кваліфікованими адміністраторами демонструє повагу до громадян.

“Сьогоднішня подія — свідчення того, що Закон України «Про адміністративні послуги» дійсно наближає ці послуги до громадян за місцем їхнього проживання. Не потрібно кудись їхати й даремно витрачати свій час — усе необхідне можна з’ясувати на місці. А для цього свої зусилля об’єднують усі гілки влади. Переконаний, що з часом у центрі надаватиметься ще більше послуг, а облдержадміністрація, зі свого боку, допомагатиме органам місцевого самоврядування в реалізації корисних ініціатив,” – зазначив посадовець.

Зауважимо, що на розвиток мережі ЦНАПів у 2021 році Хмельниччина отримала субвенцію з державного бюджету у розмірі 16 млн. грн. Проєкт «Капітальний ремонт частини першого поверху адміністративного будинку по вулиці Героїв Крут, 2/1 в смт. Летичів» реалізовано за кошти зазначеної субвенції у сумі 1,1 млн. грн за співфінансування селищного бюджету у сумі 217 тис. гривень.

Оновлений центр надання адміністративних послуг в Летичівській громаді обслуговуватиме більше 19 тисяч громадян. Також за кошти зазначеної субвенції змогли придбати комп’ютерне обладнання, зокрема з оформлення та видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів для ЦНАП Волочиська, Городоцька, Дунаєвецька, Нетішинська, Славутська, Старокостянтинівська, Новоушицька, Старосинявська, Чемеровецька територіальні громади. Майже завершені ремонтні роботи у приміщеннях ЦНАПів Теофіпольської (94%) та Орининської (73%) територіальних громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *