За державною програмою єОселя кожен може отримати власне омріяне житло – Володимир Юр’єв

Автор | 23.02.2024

В ОВА відбулася робоча зустріч між представниками приватного акціонерного товариства «Українська фінансова житлова компанія», будівельних компаній області, а також представників фінансових установ та профільних підрозділів ОВА щодо програми надання пільгових іпотечних кредитів єОселя. Очолив зустріч заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, разом із головою правління приватного акціонерного товариства «Українська фінансова житлова компанія» Євгеном Мецгером.

Володимир Юр’єв наголосив на актуальності налагодження партнерських відносин між банківською сферою то компаніями, що здійснюють будівництво житлових будинків в рамках програми єОселя. Він повідомив, що на сьогодні у Хмельницькій області цією послугою уже скористалися 255 громадян, а сума кредитування склала 302 млн грн, в свою чергу це позитивно впливає на економіку держави.

Далі в ході засідання про зміни в програмі надання пільгових іпотечних кредитів єОселя, розповів Євген Мецлер, за його словами особливістю нововведень до програми стало розширення категорій громадян, які можуть нею скористатися.

Так, до категорій, що можуть отримати іпотеку під 3%, увійшли:

– Військовослужбовці Збройних Сил та працівники правоохоронних структур;
– Медичні працівники;
– Педагогічні працівники закладів освіти державної та комунальної форми власності;
– Наукові та науково-педагогічні працівники.
– Ветерани війни та члени їх сімей, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни, визначені статтею 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;
– Внутрішньо переміщені особи;
– Інші громадяни, які не володіють житлом, або його площа менша ніж 52,5 м² + 21 м² на кожного наступного члена сім’ї додатково (діє пільгова річна ставка 7% у гривні).

Також варто додати, що перший внесок оплати складає від 20%, а термін кредитування може тривати до 20 років. Заявку на участь можна подати в мобільному застосунку «Дія» у розділі «Послуги».

З більш детальною інформацією щодо програми єОселя можна ознайомитися у слайд-шоу:

https://drive.google.com/file/d/19fZQwOvSm6SNhvSTl504X3sc7XhqZkoF/preview

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *