На Хмельниччині відзначили День Незалежності України

Автор | 24.08.2022

Сьогодні наша Україна відзначає 31-й День Незалежності. Цьогоріч це свято набуває особливого значення, адже не дивлячись на те горе і розруху, які російський загарбник приніс на шану землю – ми зі сльозами на очах, болем в душі, але твердою вірою у перемогу продовжуємо боронити нашу Україну і з гордістю кажемо: з Днем Незалежності, Україно!

Загарбник має знати, ми будемо боротися за кожен клаптик нашої прекрасної і родючої землі, за кожного українця, за кожного захисника, адже ми народ, який має свою історію, культуру, мову, традиції, а найголовніше – жагу до свободи та незалежності.

Сьогодні керівництво області та міста, представники силових структур поклали квіти до меморіальної стели Героїв Небесної Сотні, аби вшанувати пам’ять полеглих героїв та віддати шану живим, які зараз мужньо боронять Україну.

В цей день бажаємо всім українцям, аби якнайшвидше здійснилася наша спільна мрія – перемога над окупантом, а синьо–жовті прапори замайоріли на всій нашій території в межах міжнародно визнаних кордонів!

З Днем Незалежності! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *