Визначено переможців конкурсу профмайстерності відокремлених підрозділів Енергоатома

Автор | 31.10.2022

На Хмельницькій АЕС відбувся галузевий конкурс професійної майстерності серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом». Впродовж двох днів за звання кращого змагалися переможці відповідних конкурсів, що проходили у відокремлених підрозділах Компанії – РАЕС, ЮУАЕС, ХАЕС, Атомремонтсервіс.

            Конкурс за кожною із професій був поділений на теоретичну та практичну частини. Остання оцінювалась за такими критеріями: підготовка робочого місця, необхідних інструментів, пристроїв та вміння ними користуватися, послідовність операцій та правильність їх виконання, відсутність порушень вимог охорони праці, час виконання роботи.

Цьогоріч захід відбувся за вісьмома спеціальностями. За сумою балів серед  електрозварників ручного зварювання найкращим визнано  Дмитра Хатруса. Перші місця також посіли слюсар з ремонту реакторно-турбінного устаткування Олександр Джурилюк; електрослюсар з обслуговування автоматики та засобів вимірювання електростанцій Айдер Хайредінов.

Серед операторів реакторного відділення перемогу святкував Юрій Савчук. Машиніст-обхідник з турбінного устаткування Павло Лівшун, лідирував у своїй професії. Найбільшу кількість балів з операторів спецводоочищення набрав Олександр Каржау. Найкраще зумів продемонструвати майстерність водій транспортних засобів (легкового автомобіля) Віталій Шевчук, зробивши собі й колегам подарунок до професійного свята.

Відразу двоє учасників розділили перше місце серед слюсарів аварійно-відновлювальних робіт – Ігор Паньков та Олександр Артюх.

Вітаємо учасників конкурсів професійної майстерності! Попри складнощі, учасники та їх наставники-керівники здобули неоціненний досвід живого фахового спілкування. Такий захід дозволяє налагодити комунікацію між колегами відокремлених підрозділів Компанії та підвищити професійний рівень кожного учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *