Вишиванка – захиснику: працівники юнацької бібліотеки подарували пораненому бійцю сорочку

Автор | 20.05.2022

Обласна бібліотека для юнацтва щороку у Всесвітній День вишиванки організовує творчі акції для своїх читачів, яка працює на базі книгозбірні, втілюючи в цей день нові і креативні ідеї.

День вишиванки 2022 року затьмарений агресію російських загарбників. Віра в перемогу, в мир і процвітання нашої України – стали основною ідеєю у святкуванні бібліотекою Дня українського оберегу.
Колектив розпочав святкування з акції « Вишиванка – захиснику». Придбавши вишиту сорочку, бібліотекарі в координації з керівництвом військового шпиталю, обрали кандидата на наш подарунок- пораненого бійця Владислава з Харківщини, який вже понад два місяці лікується в нашому місті. Акція дарування відбулася в шпиталі. Бібліотекарі з почуттям шани і вдячності побажали воїну, щоб подільська вишиванка була йому оберегом та взяли слово, що після Перемоги він завітає до бібліотеки в цій вишиванці.

А на майданчику перед бібліотекою діти-переселенці разом з хмельницькими ровесниками -учасниками Першої професійної студії пісочної анімації під керівництвом Оксани Мергут, яка працює на базі книгозбірні,залюбки “вишивали”сорочку кольоровим піском, вкладаючи в сонячний візерунок своє прагнення миру, добра, безтурботного дитинства.Виставка рушників бібліотекарів, українські пісні, дитячий гамір приваблювали перехожих, які з задоволенням спостерігали за дитячою творчістю. Цей мистецький перформанс поєднав дітей з різних куточків України, долучив до знайомства з народними подільськими традиціями, подарував дітям неперевершені емоції.

Вікторини про вишиванку, цікаві майстер-класи, книжкові презентації впродовж дня відбувалися в різних відділах бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *