Вшанували пам’ять жертв Голокосту

Автор | 27.01.2022

Сьогодні до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відбулося покладання квітів до меморіального комплексу «Братська могила жертв нацизму – 603 км».

У меморіальних заходах взяли участь перший заступник голови Шепетівської райдержадміністарції Юлія Богуш, заступник Віктор Паламарчук, заступники Шепетівського міського голови Віталій Янушевський та Галина Безкоровайна.

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що 27 січня – це Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, адже саме цього дня було звільнено в’язнів найбільшого з концтаборів – Аушвіц-Біркенау. Починаючи з 2012 року, відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 року «Про 70-річчя трагедії Бабиного Яру» Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається і в Україні.

27 січня світова спільнота не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *