Вшанували пам’ять захисників нашої держави, які загинули під час російсько-української війни

Автор | 24.08.2022

День Незалежності України сповнений смутку та гордості. Гордість за кожного українця, який боронить незалежність на передовій. Смуток за кожного, хто віддав за незалежність України найцінніше – своє життя.

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков, перший заступник Богдан Маршук та заступник Ольга Лащ вшанували пам’ять захисників нашої держави, які загинули під час російсько-української війни покладанням квітів до Дошки пам’яті Шепетівської районної державної адміністрації.

Наша державна незалежність, як і Українська державність загалом, має велику історію. Ухвалення у 1991 році Акта проголошення незалежності України увінчало тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.

Незалежність України є запорукою вільного розвитку держави і народів Європи і головною перешкодою для російського імперіалізму, який вкотре намагається поглинути Україну. Прямим і очевидним свідченням цього є нинішня російська збройна агресія й черговий кремлівський терор на українських землях.

Пам’ять українських героїв вшанували хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *