Володимир Юр’єв привітав переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»

Автор | 15.02.2022

Професія педагога завжди була авторитетною у нашому суспільстві, адже працювати вчителем можна тільки за покликанням. В нас на Хмельниччині працюють саме такі люди, тому рівень освіти в області залишається незмінно високим,  що неодноразово відзначали і на державному рівні. На це звернув увагу заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв, звертаючись до освітян області під час урочистої церемонії нагородження переможців першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2022” у Хмельницькій області.

Слід зауважити, що конкурс «Учитель року» другий рік поспіль проходить в нетипових умовах, адже COVID-19 диктує свої правила та змушує організаторів оперативно змінювати порядок проведення конкурсних випробувань, переформатовуючи їх з очного дистанційний режим у 2021 році та змішаний у 2022. Цьогорічний конкурс проводиться у два тури: перший – регіональний, другий – на загальнодержавному рівні. Також збільшено преміальний фонд II туру конкурсу. Відтепер переможці отримуватимуть премію в розмірі 10 мінімальних заробітних плат, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 9 та 8 мінімальних зарплат відповідно.

Загалом учасниками конкурсних випробувань («Тестування» та «Практична робота») відбіркового етапу першого туру конкурсу стали 169 представників освітньої галузі області: у номінації «Інформатика» – 59;  у номінації «Біологія» – 52; у номінації «Основи правознавства» – 32; у номінації «Мистецтво» – 26.

Найбільшу кількість учасників змагань відбіркового етапу було представлено з Дунаєвецької міської ради – 19, Чемеровецької селищної ради – 18, Городоцької міської та Летичівської селищної – по 9, Старосинявської селищної, Хмельницької та Ізяславської міської рад – по 8, Кам’янець-Подільської міської та Білогірської селищної рад – по 6 учасників.

“Сьогодні справжнє свято, адже ми нагороджуємо кращих з кращих. Хочу відзначити значну роль освітян у формуванні нашої державності, адже саме ви разом з батьками формуєте громадянську позицію наших дітей. Ваша місія надзвичайно важлива, адже належне виховання та високий рівень знань наших дітей – це те, що зробить нашу країну конкурентною на світовому ринку,” – наголосив Володимир Юр’єв.

Посадовець подякував освітянам, що долучилися до участі в конкурсі, та побажав усім подальших успіхів у професійній діяльності, миру, мудрості, терпіння, творчих та успішних досягнень, а тим вчителям, які були відзначені на обласному етапі – гідно представити нашу область на всеукраїнському етапі та здобути почесне звання “Учитель року-2022”. Також Володимир Юр’єв виконав почесну місію і передав Хмельницькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти 9 ноутбуків.

Отож цьогоріч переможцями конкурсу  стали:

у номінації «Біологія»

БАРАНЧУК Сергій Олексійович – вчитель Білогірського опорного закладу загальної середньої освіти ім. І. О. Ткачука Білогірської селищної ради Хмельницької області

у номінації «Інформатика»

АНОСОВ Віталій Олександрович – вчитель Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області

у номінації «Мистецтво»

СІМАКОВСЬКА Тетяна Володимирівна – вчителька Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області

у номінації «Основи правознавства»

ЛАБУТЕНКО Катерина Костянтинівна –  вчителька Дунаєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *