Відзнаку «Все буде Україна» отримали підрозділи Хмельницької АЕС

Автор | 29.06.2022

Колектив Хмельницької АЕС активно долучається до підтримки Збройних Сил України та загальноукраїнського волонтерського руху. У День Конституції України генеральний директор ХАЕС Андрій Козюра та голова ППО ХАЕС Михайло Гук в урочистій атмосфері вручили підрозділам Хмельницької АЕС відзнаки, розроблені та виготовлені ЕРП ХАЕС.

За активну громадянську позицію, підтримку ЗСУ та участь у волонтерській діяльності нагороджено енергоремонтний підрозділ, транспортний цех, відділ соціальних об’єктів, бухгалтерію та організацію молоді ППО ХАЕС. 

Вітаючи колег із Днем Конституції України Андрій Козюра зазначив, що на території нашої держави тривають воєнні дії та щоденно окупантами порушуються конституційні права громадян. Генеральний директор закликав колег максимально допомагати ЗСУ, атомникам на окупованих територіях, родинам та підопічним інтернатів, які втратили все, рятуючись від війни та захоплення.

Колектив Хмельницької АЕС перерахував 76 млн грн власних коштів на підтримку Збройних Сил України на спецрахунок НБУ. Долучаються працівники АЕС і до цільової волонтерської допомоги, колективи підрозділів виявляють ініціативу, реалізовуючи унікальні акції, підтримуючи наших захисників.

Єднаймося та підтримуємо ЗСУ наближаючи Перемогу!

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *