Відвідання Шепетівської виправної колонії №98 представниками спостережної комісії районної державної адміністрації

Автор | 29.11.2021

24 листопада поточного року представники спостережної комісії районної державної адміністрації на чолі з головою цієї комісії, першим заступником голови адміністрації Олександром Мельником,  взяли участь у роботі адміністративної комісії Шепетівської виправної колонії №98, яка розглядала справи засуджених щодо умовно-дострокового звільнення, пом’якшення покарання.

На спостережну комісію покладено завдання і надано повноваження перевірки умов утримання засуджених,  дотримання їх прав, основних свобод і законних інтересів. За участі начальника виправної колонії Андрія Горенка було здійснено обхід і оглянуто  житлові приміщення відділень ресоціалізації, відділення карантину, діагностики і розподілу,  їдальня установи, лазньо-пральний комбінат, кімната довгострокових побачень, а також виробнича промислова зона.

На території колонії функціонують навчальні заклади: вечірня  ЗОШ ІІ-III ступенів, навчальний центр  професійно-технічної підготовки. На належному рівні функціонує клуб для засуджених, який забезпечений необхідним інвентарем та обладнанням. Проводяться різні культурні і загальноосвітні заходи. В установі обладнані кімнати для виховної роботи та відпочинку, кімната для психоемоційного розвантаження, молитовні кімнати для задоволення релігійних потреб, бібліотека, клуб, надається доступ до мережі Інтернет в спеціально відведеному для цього класі.

З метою сприяння виховному процесу і підтриманню позитивного психоемоційного клімату в середовищі засуджених та їх духовному розвитку діє православна церква Святого Михайла Хмельницького єпархіального управління УПЦ, проводяться богослужіння у святкові дні. Залучаються до співпраці християнські протестантські релігійні об’єднання: МАХАНАІМ, СІОН, ЛЖВ, Всеукраїнське РО ЦЄХБ «Віфлеєм», Всеукраїнська РГ «ЦЄХБ». За участі релігійних і громадських організацій надається благодійна допомога для покращення умов утримування засуджених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *