Відкритий Кубок ХАЕС з армрестлінгу відбувся в місті атомників

Автор | 12.09.2022

День фізичної культури та спорту у місті атомників відзначили змаганням, об‘єднавши любителів активного дозвілля та професійних спортсменів з благодійною метою.

Організатори Відкритого Кубку ХАЕС з армрестлінгу поставили за мету зібрати кошти для захисників, підтримати моральний дух нетішинців, гостей міста та популяризувати здоровий спосіб життя.

До учасників благодійного заходу звернулися заступник генерального директора Хмельницької АЕС Богдан Шмигельський та голова профспілкової організації Михайло Гук. Слова підтримки та заохочення налаштували учасників на чесну та безкомпромісну боротьбу. Підтримати учасників завітав і чемпіон світу Олег Жох.

Боролися за призові місця у декількох категоріях. Для чоловіків визначено категорії до 75 кг, до 85 кг, до 95 кг, 95+, а також абсолютну вагову категорії. Жінки змагалися в абсолютній ваговій категорії.

Серед жінок першість виборола рівнянка Анастасія Борбелюк. В абсолютній ваговій категорії на праву руку серед чоловіків здобув перемогу Пилип Горний, а на ліву руку найсильнішим став Андрій Ряшко.

Під час Відкритого Кубку ВП ХАЕС з армрестлінгу учасники та вболівальники зібрали понад 22 тисячі гривень для Збройних Сил України.

Нетішинці вкотре об‘єдналися заради благодійної мети, аби крок за кроком відстоювати свою свободу і Незалежність!

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *