Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті розпочала свою роботу у структурі КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради.

Автор | 18.02.2022

За дорученням голови районної державної адміністрації Анатолія Катеренчука перший заступник голови Юлія Богуш взяла участь у відкриті приміщення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті, яка розпочала свою роботу у структурі КУ «Центр надання соціальних послуг» Ізяславської міської ради.

Створення служби стало можливим завдяки отриманню субвенції з державного бюджету місцевому та частковому виділенню коштів з місцевого бюджету. Завдяки спільним зусиллям було проведено поточний ремонт приміщень, закуплено необхідне обладнання, меблі та інвентар.

«Дуже важливо, що держава розуміє існування проблеми насильства та фінансує такі об‘єкти, які допомагають її вирішити. Впевнена, що нова служба стане чудовим доповненням для системи протидії та запобігання домашньому насильству Шепетівського району», – зазначила Юлія Сергіївна.

Цей захід демонструє, що спільні дії держави, регіональної та місцевої влади можуть будувати систему рівного доступу до важливих соціальних сервісів для населення.

Новий заклад буде працювати за адресою: м.Ізяслав, вул. Шевченка, 10-В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *