Відбувся розгляд заявок на бюджетну підтримку для розвитку агропромислового комплексу на 2023-2027 роки

Автор | 18.12.2023

14 грудня в управлінні розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької ОВА відбулося третє та завершальне цьогорічне засідання комісії щодо надання бюджетної підтримки з обласного бюджету суб’єктам господарювання за Програмою розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки. В роботі комісії взяв участь заступник начальника обласної військової адміністрації Володимир Білик.

На засідання комісії була подана 51 заявка:

16 заявок на часткову компенсацію вартості за придбані установки індивідуального доїння;
5 заявок на часткову компенсацію вартості придбаної с/г техніки та обладнання, технологічного обладнання для виробництва та переробки с/г продукції;
30 заявок на дотацію за утримання телиць у віці з 12 до 18 місяців.

Комісія погодила відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння та придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання в розмірі 50% від вартості, але не більше ніж 150 тис гривень на один суб’єкт господарювання, а також 3 тисячі за телицю віком з 12 до 18 місяців. Загалом сума до відшкодування становить 657,1 тис гривень.

Довідково: За результатами трьох засідань комісії було розглянуто 288 заяв на загальну суму відшкодування майже 4 млн гривень. Прийом заявок по Програмі в 2023 році закінчився.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *