Відбулися заходи до Дня Української Державності

Автор | 28.07.2022

Відповідно до Указу Президента України, з метою утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, 28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності. Сьогодні біля Дошки пам’яті Шепетівської районної державної адміністрації відбулися заходи, присвячені Дню Української Державності.

В урочистостях взяли участь начальник районної військової адміністрації Олексій Глушаков, голова районної ради Олег Кулінський, працівники Шепетівської райдержадміністрації, районної ради, представники Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Заходи розпочалися з офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, право підняти який було надано Володимиру Сисоєву, старшому лейтенанту, офіцеру мобілізаційного відділення Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

З нагоди свята до присутніх звернулися начальник районної військової адміністрації Олексій Глушаков та начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Царук.

«Сьогодні, коли ми знову боронимо свою незалежність, своє право бути країною, коли за державність гинуть захисники нашої рідної землі – це свято набуло особливого значення. Україна переживає складні часи, але нам слід усвідомити, що ніхто крім нас не захистить нашу Батьківщину. І я глибоко переконаний, що ми обов`язково переможемо», – зазначив Олексій Глушаков.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за незалежність України, а також поклали квіти до Дошки Пам’яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *