Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Автор | 19.10.2021

19 жовтня 2021 року під головуванням заступника голови Шепетівської райдержадміністрації Віктора Паламарчука відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На порядок денний виносилось питання про стан погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах-боржниках району.

Розпочинаючи засідання Віктор Паламарчук наголосив, що наразі погашення заборгованості по заробітній платі знаходиться на посиленому контролі Уряду. Тому існує нагальна потреба в продовженні активної роботи в напрямку погашення вказаної заборгованості на економічно-активних підприємствах району. Для цього керівникам підприємств, які допустили заборгованість по виплаті заробітної плати, потрібно забезпечити прийняття термінових заходів щодо її погашення та недопущення в подальшому.

Більш детально по даному питанню доповіла начальник управління фінансів, економіки та забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування райдержадміністрації Лариса Сорока, яка  поінформувала членів комісії, що  станом на 19.10.2021 на 3 економічно-активних підприємствах Шепетівського району заборгованість із виплати заробітної плати  склала 1031,1 тис. грн. та провела детальний аналіз динаміки зростання та погашення заборгованості в розрізі підприємств-боржників.

На засіданні районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було заслухано :

  • керівника «Професійно-технічний заклад Шепетівського міського спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України» – Касянчука Юрія Дмитровича;
  • начальника управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради –  Біласа Сергія Григоровича;
  • Полонського міського голову – Скримського Франца Францовича;
  • керівника КП Полонської міської ради «Благоустрій» Будника Олександра Вікторовича;
  • керівника КП «Полонне тепловодопостачання» – Теслю Олександра Андрійовича.

Виступаючі доповіли про причини існування заборгованості із виплати заробітної плати , перспективи та шляхи  її погашення.

Взяли участь в обговоренні знаходження шляхів та заходів погашення заборгованості із заробітної плати:

  • Валентина Ординська – начальник Шепетівського управління ГУ ДПС в Хмельницькій області;
  • Олександр Ребекевша – директор Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості;
  • Катерина Петручок – головний державний інспектор відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Хмельницькій області.

Керівникам підприємств надано рекомендації щодо необхідності активізації роботи в напрямку прискорення погашення існуючої заборгованості в найкоротші терміни та в жодному разі недопущення її зростання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *