Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Шепетівській РДА

Автор | 25.04.2024

            Під керівництвом першого заступника голови Шепетівської районної державної адміністрації Богдана Маршука відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Шепетівській РДА щодо заходів з проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Шепетівського району.

            Під час засідання присутні заслухали інформацію заступника начальника Шепетівського районного управління Головного управління Держпрожспоживслужби в Хмельницькій області Віталія Стародубова про епізоотичну ситуацію по сказу в Шепетівському районі. Він наголосив, що у зв’язку із збільшенням популяції  червоної лисиці  є небезпека  виникнення та розповсюдження захворювання сказу. Для запобігання виникненню та розповсюдженню такої  небезпечної хвороби  як сказ, було погоджено проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу  на території Шепетівського району з урахуванням Закону України від 24.02.2022 року № 21-02-IX Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та розроблено  план заходів.

            Про значне збільшення чисельності червоної лисиці в мисливських угіддях району розповів голова Шепетівської районної організації УТМР  Юрій Пікус. За його словами  за останні два роки згідно нормативів нинішні показники перевищують норму .

            Приймаючи до відома інформацію, члени комісії прийняли ряд важливих рішень щодо покращення ситуації в районі .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *