Відбулося урочисте відкриття нової пожежної команди

Автор | 22.11.2021

Сьогодні у селі Влашанівка Шепетівського району відбулося урочисте відкриття нової місцевої пожежної команди. Вона обслуговуватиме 23 населених пункти Сахновецької територіальної громади та гарантуватиме безпеку для понад 5 тисяч її мешканців.

В урочистому відкритті взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Катеренчук, радник Голови Державної служби України  з надзвичайних ситуацій Роман Примуш, перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Тюрін, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Едуард Братко, голова Сахновецької  ТГ Олександр Шрейдер та мешканці громади.

Анатолій Катеренчук привітав жителів громади з такою визначною подією та зазначив, що створення місцевих пожежних команд дозволяє швидше рятувати життя та майно людей, оперативніше реагувати на пожежі й інші надзвичайні події та забезпечувати надійний захист найвіддаленіших населених пунктів. Голова райдержадміністрації побажав рятувальникам спокійних чергувань, якомога менше тривожних викликів та вручив цінний подарунок.

Після урочистостей  гості оглянули приміщення пожежної частини та  пожежно-рятувальну техніку. Для успішного виконання своїх обов’язків команда забезпечена належним захисним одягом та спорядженням, їй створено усі необхідні умови для несення служби: пункт зв’язку частини, кімната відпочинку та гараж для рятувальної техніки і спорядження. На озброєнні у вогнеборців є пожежний автомобіль, мотопомпа та спецінструмент, а також трактор з плугом, що надасть змогу оперативно боротися з лісовими пожежами. Загалом на створення підрозділу МПК освоєно понад 800 тис. гривень з місцевого бюджету громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *