Відбулося перше засідання нового складу молодіжної ради при ОВА

Автор | 22.06.2023

Сьогодні за участю заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва відбулося перше засідання нового складу молодіжної ради при Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Вітаючи членів молодіжної ради, Володимир Юр’єв зазначив, що цей консультативно-дорадчий орган дає можливість молоді напряму взаємодіяти з обласною владою у вирішенні важливих питань, пов’язаних як із втіленням молодіжних ініціатив, так і з розвитком молодіжної активності в цілому.

“Неможливо не оцінити позитивний вплив на громади, регіони та країну загалом, коли представники молоді беруть участь у прийнятті рішень, спонукаючи розвиток стійкого демократичного устрою. Саме тому нам важливо залучати активну, свідому та ініціативну молодь до консультування, розробки та реалізації молодіжної політики в нашій області, – наголосив посадовець. – Відтак, хочу побажати успіхів у всіх починаннях.”

В ході роботи представники молодіжної ради винесли на обговорення та голосування важливі питання, що стосуються подальшої роботи органу. Так, під час засідання вони обрали нового голову, заступників голови та секретаря молодіжної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *