Відбулося чергове засідання регіональної комісії з реабілітації у Хмельницькій області

Автор | 20.02.2025

На засідання комісії було розглянуто 5 звернень громадян щодо реабілітації постраждалих членів родин від репресій, а також видачі довідок, відповідно до Закону України “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років”.

За результатами засідання комісії прийнято рішення надіслати обгрунтовані пропозиції до Національної комісії з реабілітації, а також видати довідки двом заявникам встановленого зразка для цілей, визначених Законом України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Довідково: регіональна комісія з реабілітації у Хмельницькій області – постійно діючий колегіальний орган, який здійснює попередній розгляд обставин, пов’язаних з учиненням репресій проти конкретної особи. Комісія керується Конституцією України, Законом України, “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, указами Президента України та постановами ВРУ та іншими нормативно-правовими актами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *