Відбулось засідання районної Координаційної ради

Автор | 27.03.2024

27 березня в районній військовій адміністрації відбулося засідання районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Провела його заступник голови РДА Ольга ЛАЩ.

        До порядку денного було включено два питання: виконання Закону України  «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

        У засіданні взяли участь члени Координаційної ради, створеної при районній державній адміністрації, представник Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представник Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області, представник комунального некомерційного підприємства «Шепетівська багатопрофільна лікарня», представник комунального підприємства «Комунальне некомерційне  підприємство Шепетівський    Центр первинної  медико-санітарної допомоги» Шепетівської міської ради, представники служби у справах дітей та відділу освіти районної державної адміністрації.

       Розпочинаючи засідання, голова Координаційної ради наголосила, що протидія домашньому насильству є одним із пріоритетних напрямків роботи органів державної влади з метою профілактики та недопущення таких випадків. «До цього негативного явища прикуто увагу суспільства, різних міжнародних та громадських організацій, а тому на органи влади та місцевого самоврядування покладено ряд обов’язків, що повинні сприяти протидії проявам домашнього насильства», – зазначила вона.

        В ході наради про виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» доповів представник управління соціального захисту населення РДА. Також учасники наради обговорили актуальні питання щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *