Відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Автор | 09.12.2022

     09 грудня 2022 року  відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Шепетівської районної державної адміністрації.

        До порядку денного було включено три питання: про виконання заходів  проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з  25 листопада по 10 грудня 2022 року в Шепетівському районі, виконання закону України «Про освіту» та  затвердження плану роботи районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 2023 рік.

      У засіданні взяли участь члени Координаційної ради, створеної при районній державній адміністрації  та запрошені.

     Розпочинаючи засідання, заступник голови районної державної адміністрації Ольга ЛАЩ  зазначила, що з 25 листопада по 10 грудня 2022 року в Україні відбувається щорічна  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Шепетівська районна військова адміністрація, структурні підрозділи адміністрації, державні установи, підприємства та організації району та міські, селищні та сільські територіальні громади приєдналися до цієї акції заради об’єднуючої мети – створення соціального простору, вільного від насильства, збільшення у мешканців району розуміння та обізнаності щодо форм насильства; служб, до яких можуть звернутися постраждалі від насильства за допомогою; прав постраждалих осіб.

       Пам’ятаймо, домашнє насильство вже ніколи не буде приватною справою. Давайте розірвемо це коло разом, адже свобода від насильства є невід’ємним правом кожної людини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *