Відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Автор | 27.06.2024

       27 червня у районній військовій адміністрації відбулося засідання районної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Провела його заступник начальника РДА Ольга ЛАЩ.

        До порядку денного було включено два питання: про хід виконання в районі Закону України  «Про протидію торгівлі людьми» та про виконання Закону України «Про охорону дитинства».

         У засіданні взяли участь члени Координаційної ради, створеної при районній державній адміністрації  та запрошені.

         Розпочинаючи засідання, посадовиця  наголосила: «Проблема торгівлі людьми та співпраці громадських організацій і державних установ щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми  ця проблема  надзвичайно актуальна, адже торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми – ця проблема залишається актуальною і має стійкі тенденції до поширення. В умовах російської агресії на більшій частині України розгортаються динамічні процеси внутрішньої міграції, що призводить українців до втратити роботи. Під час війни, при евакуації та перетинанні кордону, кожен українець можете опинитись під загрозою потрапляння до сучасного рабства,” – зазначила вона.

        В ході наради про виконання Закону України «Про протидії торгівлі людьми» доповів представник управління соціального захисту населення Шепетівської РДА. Також учасники наради обговорили актуальні питання щодо співпраці громадських організацій і державних установ щодо реінтеграції осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *