Відбулася спільна нарада щодо заходів з протидії пожежам у природних екосистемах Шепетівського району у 2022 році

Автор | 31.05.2022

Cьогодні, 31 травня заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Віктор Паламарчук провів нараду на якій обговорили пріоритетні заходи з організації протидії пожежам у природних екосистемах на території Шепетівського району у 2022 році. Нарада відбулася на базі ДП «Шепетівське лісове господарство» на яку запросили лісокористувачів Шепетівського району.

У ході засідання заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Олександр Горін та начальник Шепетівського районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук проінформували присутніх щодо забезпечення пожежної безпеки лісових масивів Шепетівського району, та про порядок організації охорони і захисту лісів, норм лісозаготівельних бригад протипожежним обладнанням та радіусів обслуговування площ лісового фонду лісовими пожежними станціями.

Продовжуючи нараду начальник 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Сампір проінформував присутніх про стан організації реагування на пожежі в природних екосистемах на території Шепетівського району та організацію проведення спільного комплексного навчання з відпрацюванням системи управління під час організації гасіння лісових пожеж.

Наприкінці засідання директор ДП «Шепетівське лісове господарство» Володимир Сасюк розповів про організацію проведення профілактичних заходів для недопущення пожеж в природних екосистемах та організацію гасіння лісових пожеж на підприємствах при взаємодії із підрозділами ДСНС.

Підсумовуючи результати засідання Віктор Паламарчук наголосив про необхідність максимальної взаємодії районної влади, Шепетівського районного управління ГУ ДСНС та лісівників щодо недопущення пожеж в природних екосистемах.Після наради присутні оглянули пункт спостереження за лісовими пожежами, лісову пожежну станцію та пункт накопичення ДП «Шепетівське лісове господарство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *