Відбулася робоча поїздка до Полонської територіальної громади

Автор | 15.09.2022

Начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков з робочим візитом відвідав Полонську територіальну громаду. Олексій Олександрович провів робочу бесіду з міським головою Францом Скримським та ознайомився з організацією діяльності громади, перспективами її розвитку та проблемними питаннями, що турбують жителів громади.

В продовження спілкування було обговорено питання допомоги військовим, підготовки об’єктів соціальної, освітньої сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року, забезпечення резервними паливно-мастильними матеріалами на опалювальний сезон, розміщення на території громади внутрішньо переміщених осіб тощо.

Також, було проведено налаштування альтернативного зв’язку, який дасть змогу для громади мати альтернативний канал комунікації по Шепетівському району.

Олексій Глушаков передав подяку Хмельницької обласної військової адміністрації командиру добровольчого формування Полонської міської територіальної громади за активну участь у забезпеченні громадської безпеки та відповідного функціонування органів державної влади, підприємств, установ і організацій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *