Відбулась нарада щодо проведення заходів з мобілізації

Автор | 02.05.2024

Сьогодні у Шепетівській районній військовій адміністрації під керівництвом начальника РВА Олексія Глушакова за участю начальника Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковника Сергія Царука, голів територіальних громад району відбулась нарада щодо проведення заходів із мобілізації.

Учасники наради обговорили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів та напрацювали механізми щодо покращення цієї роботи.

Олексій Глушаков вчергове наголосив усім присутнім про необхідність всебічної підтримки роботи Шепетівського РТЦК та СП з оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних та безумовному виконанні територіальними громадами законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

В ході наради присутні отримали актуальну інформацію щодо подальшої роботи з питань мобілізації, а також мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *