ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» закликає гуртуватись

Автор | 27.11.2023

Сьогодні відбулася тристороння зустріч: влада – матері, дружини з родин військовослужбовців – Громадські організації. У роботі «круглого столу» прийняли участь заступник голови Шепетівської РДА Ольга Лащ, начальник управління соціального захисту населення Шепетівської РДА Ліліана Танасієнко, керуючий справами виконавчого апарату Шепетівської районної ради Анатолій Липкань, керівниця відокремленого підрозділу у Хмельницькій області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» Світлана Пулим, представники Товариства Червоного Хреста, «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО», благодійних фондів «Благодійний фонд «Зміцнення громад», «Благодійний фонд «Неймовірні люди».

Після вступного слова Світлани Пулим та ознайомленням з напрямками роботи організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України», присутні озвучили свої питання. Зокрема, йшлося про соціальні гарантії — виплати, пільги, компенсації, надання психологічної підтримки жінок, гуртування навколо вирішення спільних проблем, гуманітарної допомоги, організації заходів вшанування пам’яті полеглих воїнів, а також заходів, спрямованих на психологічну реабілітацію та адаптацію родин загиблих захисників тощо.

Як зазначила керівниця відокремленого підрозділу у Хмельницькій області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України», метою заходу є привернення уваги влади та суспільства до потреб родин загиблих та безвісти зниклих воїнів. «Нас усіх об’єднує спільне горе – втрата найдорожчих людей у війні, що триває з 2014 року. Вже 10 років гинуть наші діти, кращі з кращих синів та доньок України. Лише спільними зусиллями ми можемо стати міцною опорою для усіх родин, чиї близькі загинули, захищаючи Батьківщину. Наша організація діє в області з 2023 року. Це осередок взаємодопомоги, який об’єднує сьогодні більше ста матерів і жінок загиблих Героїв. Ми підтримуємо одна одну та намагаємось завжди допомогти у вирішенні проблем, пов’язаних із втратою близьких людей», – зазначила Світлана Олександрівна.

Якщо вам потрібна підтримка та консультація з питань, якими опікується ГО, звертайтеся до керівниці відокремленого підрозділу у Хмельницькій області ВГО «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» Світлани Пулим за телефоном: +38 (096) 155-87-611.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *