В ОВА відбулося чергове засідання робочої групи з розробки регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності (РПЗЕЕ)

Автор | 09.10.2023

Ключовими питаннями порядку денного стали обговорення створення системи енергетичного менеджменту та напрямків діяльності місцевих громад щодо ініціювання та впровадження енергоефективних проектів у рамках підготовки регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності Хмельницької області.

За словами спікерів, в умовах обмеженості ресурсів територіальним громадам доводиться на сьогодні вирішувати чимало важливих питань, а саме: зменшення споживання енергії, облік витрат на енергоносії, запровадження заходів із забезпечення енергетичної ефективності та використання потенціалу енергозбереження. Через російську військову агресію ці питання набули ще більшої актуальності та стали пріоритетними для органів місцевого самоврядування.

Учасники засідання відмітили, що важливою складовою розробки та впровадження регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності Хмельницької області є безпосередньо підготовка та реалізація конкретних проєктів. Тому головам територіальних громад слід взяти під особистий контроль питання підготовки проєктів, які можна було б реалізувати в рамках регіональної програми забезпечення енергетичної ефективності та активізувати роботу в цьому напрямку.

Принагідно проінформуємо, що 3-4 жовтня під керівництвом заступника начальника ОВА Сергія Ткачука члени робочої групи з розробки програми “Забезпечення енергетичної ефективності (РПЗЕЕ) Хмельницької області” відвідали Дунаєвецьку, Городоцьку, Ярмолинецьку територіальні громади та м. Кам’янець-Подільський. Учасники зустрічі приділили увагу питанням створення системи енергетичного менеджменту, ініціації енергоефективних проектів в рамках РПЗЕЕ, використання відновлювальних та місцевих енергетичних ресурсів, забезпечення енергетичної незалежності та стійкості місцевої громади, залучення бізнесу до реалізації енергоефективних проектів, залучення фінансування для реалізації заходів з енергетичної ефективності тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *