В ОВА відбулася робоча зустріч із представниками УВКБ ООН

Автор | 26.05.2023

Сьогодні в обласній військовій адміністрації відбулося спілкування із представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців. Зустріч відбулася під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна, спільно із представниками Агенції регіонального розвитку Хмельницької області та представниками сфери гуманітарного забезпечення області.

Розпочинаючи спілкування, Сергій Тюрін зауважив, що співпраця із УВКБ ООН впродовж усього періоду війни неодноразово допомагала Хмельниччині утримувати високу планку серед регіонів України у сфері підтримки постраждалим від війни, допомагаючи їм з усім необхідним та забезпечуючи високий рівень благополуччя. Також відчутною виявилася допомога, надана для ліквідації наслідків ворожої атаки на об’єкт критичної інфраструктури у Хмельницькому районі 13 травня. Організація допомогла в найкоротші терміни надати власникам пошкоджених будинків усе необхідне для первинного відновлення осель та покращити моральний стан населення.

В свою чергу, голова саб-офісу Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців у Вінниці Мішель Альфаро підкреслила, що наразі організація розпочала закупівлю додаткових будівельних матеріалів, окрім того визначене підприємство, яке буде відповідати за заміну пошкоджених вікон в будинках, які постраждали від вищезазначеної події. Також для детального аналізу потреб та оцінки ситуації будуть залучені фахівці із США, що будуть проводити комплексну роботу з відновлення пошкоджених обстрілом об’єктів.

В ході зустрічі учасники обговорили актуальні питання гуманітарної підтримки та потреб внутрішньо переміщених осіб в області. Відтак, цей захід допоможе представникам ООН краще зрозуміти потреби регіону та виклики, пов’язані з наданням допомоги ВПО та постраждалим внаслідок російської військової агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *