В ОДА обговорили хід виконання завдань з формування тероборони області

Автор | 26.01.2022

“Наша спільна справа – організувати ефективне функціонування територіальної оборони на Хмельниччині,”- про це наголосив голова ОДА Сергій Гамалій розпочинаючи нараду з вирішення питань щодо забезпечення розгортання в області військових частин територіальної оборони.

До обговорення питань також долучились перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін, військовий комісар Хмельницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Костянтин Радченко, командири військових частин, начальники територіальних центрів комплектування, голови райдержадміністрацій.

“Наразі одним із важливих питань є організація функціонування військових частин, зокрема приведення територій та приміщень до належного санітарно-технічного стану, матеріально-технічного оснащення, укомплектування військових частин усім необхідним для виконання завдань. Також не менш важливим є формування кадрового персоналу в батальйонах та бригаді,”- зазначив Сергій Тюрін.

Варто нагадати, що основними завданнями територіальної оборони є  своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення, посилення охорони і захисту державного кордону, захист населення та території навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних дій, участь у підготовці громадян України до національного спротиву, участь у забезпеченні умов для безпечного функціонування органів державної влади і органів місцевого самоврядування, участь в охороні і обороні важливих об’єктів і комунікацій тощо.

“Необхідно уже зараз проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо принципів та першочергових завдань тероборони,”- наголосив Сергій Тюрін.

За результатами наради головам РДА надані відповідні доручення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *