В області триває проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Автор | 17.01.2024

В області триває проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Учасники боряться за перемогу у п’яти дисциплінах: футзал, баскетбол, черлідинг, спортивне орієнтування, волейбол.

16 січня перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін спільно з амбасадором всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» Хмельницької області – Ольгою Полюк, привітали учасників змагань із волейболу. Даний турнір проходив на базі ліцею №3 імені Артема Мазура обласного центру.

“Вітаю вас друзі з початком проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який розрахований, щоб розвивати спорт, вибудовувати особистість, розвивати відчуття суперництва, лідерські якості, виявляти талановитих спортсменів. Я щиро бажаю, щоб ви досягли високих результатів, принесли славу своїм школам, ліцеям та Хмельниччині. Переконаний, що багато хто з вас проявить себе у волейболі. Тому вправно включайтесь у боротьбу і бажаю найголовніше, щоб на всеукраїнському рівні у волейболі ви показали силу, волю до перемоги і звісно ж першість була за Хмельниччиною. Вітаю. Разом переможемо!”, – сказав Сергій Тюрін.

Також посадовць передав волейбольні м’ячі для команд-переможців.

Реєстрація команд на участь у проекті «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» триває. Дедлайн – 1 лютого. Зараєструвати свою команду можна за посиланням: https://scl.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *