В області проводиться робота з облаштування додаткових місць укриття для населення

Автор | 02.03.2022

З метою забезпечення надійного захисту населення області у разі повітряної небезпеки та загрози ракетно-бомбових ударів, органи влади, місцевого самоврядування, із залученням комунальних служб, управляючих компаній, ОСББ, волонтерів та мешканців населених пунктів активно долучилися до роботи з облаштування для укриття пристосованих підвальних приміщень, як комунальної так і приватної власності.

Так, тільки протягом останніх двох діб в області додатково підготовлено близько 1500 найпростіших укриттів в підвальних, цокольних приміщеннях багатоповерхових будинків, шкіл, дитячих садочків, підприємств, установ та організацій. Також для укриття населення використовується більше 150000 підвальних приміщень приватного сектору.

За інформацією районних державних адміністрацій та територіальних громад, забезпечено доступ до захисних споруд та пристосованих приміщень, триває робота щодо доукомплектування їх місцями для розміщення громадян, питною водою, освітленням, засобами оповіщення. Також забезпечується робота з позначення місць розташування укриттів  (таблички, написи та покажчики руху до них).

Інформацію про найближчі укриття, відповідальних за укриття, місце зберігання ключів уточнюйте у голів ОСББ, в управляючій компанії, виконавчих комітетах рад територіальних громад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *