В обласному центрі вшанували пам’ять Дениса Монастирського

Автор | 12.06.2023

12 червня 1980 року на Хмельниччині народився український юрист, політик, Міністр внутрішніх справ України (2021 – 2023 рр.), народний депутат, науковець та щирий патріот своєї держави – Денис Анатолійович Монастирський.

За своє життя він зробив чимало для того, аби залишити слід в історії сучасної України, однак, 18 січня 2023 року його життєвий шлях трагічно обірвався в авіакатастрофі. Так, сьогодні, у Хмельницькому університеті управління та права ім. Л. Юзькова, в якому він здобував освіту та проводив свою наукову діяльність, відбулася конференція, присвячена його пам’яті та до дня народження, а також відкриття меморіальної дошки імені Дениса Монастирського. До пам’ятного діалогу долучилися представники влади, народні депутати, близькі, колеги, викладачі, студенти та друзі Дениса Монастирського.

Звертаючись до присутніх, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зауважив, що пан Денис будучи народним депутатом, а також на посаді Міністра внутрішніх справ, демонстрував максимальну дієвість та унікальні, сучасні погляди на функціонування і розвиток Української державності.

“Варто нагадати, що Денис Анатолійович, як наш земляк, постійно цікавився життям та справами Хмельниччини. Його особливою рисою було вміння слухати та допомагати, максимально докладаючи зусиль, аби допомогти своєму рідному краю та Україні в цілому. Слід відзначити, що він демонстрував відкритість, активну державну позицію, міг сміливо виступити з новітніми ідеями та пропозиціями, демонструючи свій талант – широке мислення політика і державотворця,” – сказав Сергій Тюрін.

По завершенню конференції, всі учасники поклали квіти до пам’ятної дошки імені Дениса Монастирського та схилили голови у хвилині мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *