В обласному центрі відбулася конференція щодо захисту прав людей

Автор | 10.07.2024

Сьогодні в обласному центрі відбулася регіональна конференція «Шлях гідності: об’єднуємо зусилля для захисту прав людей», яку провели представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області спільно з ГО “МОЖУ” за підтримки обласної військової адміністрації. Взяла участь у конференції керівник апарату ОВА Оксана Вжешневська.

“Кожен з нас заслуговує на повагу, справедливе ставлення та захист своїх прав. Сьогодні ми проводимо конференцію, щоб об’єднати наші зусилля на шляху до захисту прав людини, адже гідність та права людини є фундаментальними цінностями, які лежать в основі нашого суспільства. Без їх дотримання неможливий розвиток жодної країни чи громади,” – наголосила посадовиця, розпочинаючи зустріч.

Так, Оксана Вжешневська розповіла присутнім, що в умовах дії режиму воєнного стану обласна військова адміністрація продовжує роботу, спрямовану на захист прав громадян. Особлива увага приділяється питанням захисту прав тих, хто постраждав внаслідок збройної агресії проти України, прав дитини та сім’ї, постраждалих від повномасштабної агресії російської федерації, підтримки для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі тощо.

Зокрема, на сьогоднішній день в області створено та введено в роботу 80 спеціалізованих служб соціального спрямування. Серед них – притулки для постраждалих від домашнього насильства, денні кризові центри соціально-психологічної допомоги, мобільні бригади, спеціалізовані служби первинного соціально-психологічного консультування, кризові кімнати цілодобового перебування, а також кабінет корекційно-реабілітаційних послуг.

В свою чергу, представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва зазначила, що представництво тісно співпрацює із Хмельницькою обласною військовою адміністрацією. Зокрема, представники Уповноваженого залучені до складу обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Продовжуючи роботу конференції учасники обговорили напрацювання представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області за попередні роки, підбили підсумки щодо проведеної роботи та окреслили цілі на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *