В обласній філармонії відкрили пункт видачі одягу для біженців

Автор | 17.03.2022

Теплий одяг, взуття, дитячі речі, іграшки  – усе це вимушені переселенці, котрі втекли від війни, уже сьогодні можуть отримати у пункті видачі одягу, що запрацював у Хмельницькій обласній філармонії.

Усі ці речі надійшли до обласного гуманітарного хабу від благодійників, тож узяти їх можна абсолютно безкоштовно, потрібно лише мати при собі паспорт. Лише за перші години роботи сюди вже завітали майже два десятки людей, у тому числі й матусі з дітками.

“Наразі ще розпаковуємо усі коробки, сортуємо речі, щоб було зручніше вибирати, – кажуть волонтерки, що працюють у пункті. – Теплі речі – це, звичайно, дуже важливо, адже ці люди подекуди залишилися лише в тому одязі, що був на них. Але якби ви бачили, як починають сяяти перелякані оченята дітей, що пережили жахи війни, коли вони вибирають собі іграшки! Тож намагаємося допомогти усім, хто до нас приходить.”

Надалі пункт видачі працюватиме щоденно, з 10.00 до 17.00. Адреса його – м.Хмельницький, вулиця Гагаріна, 7, центральний вхід до приміщення філармонії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *