В Хмельницькій ОВА провели нараду щодо роботи ВЛК

Автор | 05.01.2024

4 січня перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін провів нараду щодо організації роботи військово-лікарських комісій (ВЛК) Хмельниччини. Нарада відбулася за участю представників правоохоронних органів, голів ВЛК, головних лікарів кластерних та надкластерних лікарень, а також начальників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Сергій Тюрін підкреслив, що головна мета – забезпечити швидке та зручне проходження медогляду військовозобов’язаними, та виявлення й усунення можливих зловживань у процесі діяльності ВЛК.

Сергій Тюрін наголосив на неприпустимості корупції під час проходження медкомісій, закликавши керівників медзакладів приділити особливу увагу цьому питанню.

Нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції визначило 20 найпоширеніших корупційних ризиків у діяльності військово-лікарських комісій Збройних сил України та розробило рекомендації для їх усунення та/або мінімізації. Відповідні рекомендації враховані та перебуватимуть на контролі під час подальшої роботи ВЛК області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *