В День знань на Хмельниччині свої двері відчинили 11 новостворених Класів безпеки

Автор | 04.09.2023

Свято Першого дзвоника для школярів Хмельниччини було справжнім Днем знань із правил безпеки життєдіяльності. Адже цього дня свої двері відчинили одразу 11 новостворених Класів безпеки. Так, учні Старокостянтинівського, Красилівського, Старосинявського, Деражнянського, Славутського, Грицівського, Судилківського ліцеїв, Жилинецької гімназії цього дня сіли за парти інтерактивних та новітніх Класів. Варто зазначити, що в Шепетівській гімназії №1 створено одразу дві таких локації, які розділені на вікові категорії – для молодших та старших класів.

На відкриття Класу безпеки в Навчально-виховному об’єднанні №23 м. Хмельницький завітав перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. “Загалом, на Хмельниччині вже створено 36 Класів безпеки. Це чудова ініціатива, яка працює на перспективу безпечного життя наших дітей. Адже уже другий рік поспіль День знань та перший дзвоник для українських дітей минає в умовах повітряних тривог та ворожих атак, тож кожен має знати, як діяти у різних небезпечних ситуаціях”, – зазначив посадовець.

Організатори із неабияким натхненням та креативністю підійшли до наповнення безпекового простору аудиторій. Тут представлені різноманітні навчальні зони: мінна та пожежна безпека, правоохоронна, радіаційний та хімічний захист, домедична допомога, безпека на воді, первинні засоби гасіння пожеж. Навчання підкріплено не лише наочним матеріалом вилученим із пожеж, а й посібниками та іграми про безпеку від ЮНІСЕФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *