Уряд схвалив розміри виплат у 2022 році ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань

Автор | 12.05.2022

Урядом затверджено Постанову від 07 травня 2022 р. № 540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає виплату коштів з державного бюджету для ветеранів війни.

         Так, особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання виплатять:

  • 1 групи – 4421 гривні,
  • 2 групи – 3 906 гривень,
  • 3 групи – 3391 гривня.

         Для учасників бойових дій грошова допомога буде виплачена в розмірі 1491 гривня, а для воїнів, які мають    особливі  заслуги перед Батьківщиною – 4421 гривня.

          Водночас для членів сімей загиблих військових та осіб, що до них прирівнюються передбачили виплату 966 гривень, учасникам війни – 612 гривень.

           Виплати здійснюватимуться органами Пенсійного фонду України – ветеранам, які перебувають на обліку в територіальних органах фонду через включення у списки на виплату пенсій.

         Структурними підрозділами з питань соціального захисту населення – для ветеранів, які проходять військову службу у ЗСУ та інших військових формуваннях через перерахування коштів на спеціальні рахунки військових частин за місцем їхньої служби, а особам, які не є військовослужбовцями — на поточні рахунки в уповноважених банках.

Управління соціального захисту населення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *