Нещодавно Уряд запровадив пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Ця програма сприятиме підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці і подальшому працевлаштуванню цієї категорії громадян.
Професійне навчання здійснюється в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, у тому числі на курсах цільового призначення.
Для проходження навчання необхідно подати наступні документи:
- заяву;
- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи;
- посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;
- документ про професійну (професійно-технічну) чи фахову передвищу, чи вищу освіту, атестат або дублікати таких документів, або єДокумент про освіту (за наявності);
- документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний код);
- особи з інвалідністю внаслідок війни подають, також, копію довідки до акта огляду МСЕК та індивідуальну програму реабілітації.
СПОСОБИ ПОДАЧІ
- у паперовій формі – особисто до центру зайнятості;
- в електронній формі – шляхом заповнення онлайн-заяви на сайті ДЦЗ та подання її разом з електронними копіями документів з накладенням електронного підпису.
Перелік ліцензованих професій для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Освітні програми для організації навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Консультації щодо професійного навчання за телефонами: (044)244-94-27; (096)045-60-10. Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький».