У турбінному цеху Хмельницької АЕС визначили кращого за професією

Автор | 07.09.2022

На Хмельницькій АЕС тривають конкурси професійної майстерності серед молодих фахівців цехів та підрозділів енергопідприємства. Наразі визначили кращих за професією в одному з основних цехів, турбінному. Серед восьми машиністів-обхідників з турбінного устаткування, які взяли участь в конкурсі, найкраще себе виявили Олександр Розвазський, Павло Міщеня, а переможцем конкурсу став Михайло Дубовенко.

Конкурс профмайстерності проводився серед працівників віком до 35 років. У машинному залі другого енергоблока ХАЕС конкурсанти виконали завдання двох етапів: теоретичного та практичного. За словами заступника начальника турбінного цеху Володимира Рубаса, усі машиністи-обхідники успішно подолали складені організаторами завдання, виявивши знання правил і нормативних документів. 

Михайло Дубовенко, який за сумою балів виборов перше місце, працює на Хмельницькій АЕС понад п’ять років. Переможець конкурсу розповідає, що, попри досвід, до такого заходу потрібно добре підготуватися.

Колеги радіють успіху Михайла та зазначають, що у турбінному цеху зростає гідна зміна молодих професіоналів, які мають усі складові, щоб посісти керівні посади у підрозділі та на Хмельницькій АЕС загалом.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *