У Шепетівському районі відбувся III етап змагань «Пліч-о-пліч зі спортом» з баскетболу

Автор | 04.03.2024

29 лютого та 1 березня у Шепетівському районі, в рамках проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, відбувся III районний етап змагань.

Учні закладів освіти територіальних громад району на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського» боролися за звання найкращих у баскетболі. Змагання відбувалися серед юнаків і дівчат 7-9 та 10-11 класів.

Підтримати спортсменів завітали перший заступник голови Шепетівської районної військової адміністрації Богдан Маршук, представники команд-учасниць змагань зі Славутської, Ізяславської, Полонської, Плужненської, Михайлюцької, Грицівської, Ленковецької та Шепетівської громад.

Розпочалися змагання з вшанування хвилиною мовчання захисників та захисниць, які поклали своє життя на війні у боротьбі за незалежність України.

Натхненно, сильно та потужно виступила кожна із команд. Юні спортсмени та спортсменки показали цікавий, емоційний баскетбол. Переможців змагань відзначили кубками та грамотами Шепетівської районної військової адміністрації.

Місця розподілились наступним чином:

дівчата 7-9 класи

1 місце – команда Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського»;

2 місце – команда опорного закладу освіти Полонський ліцей №4;

3 місце – команда Городнявського ліцею.

хлопці 7-9 класи

1 місце – команда Славутської гімназії «Успіх»;

2 місце – команда Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського»;

3 місце – команда опорного закладу освіти «Грицівський ліцей».

дівчата 10-11 класи

1 місце – команда Городнявського ліцею;

2 місце – команда Полонського ліцею №1

хлопці 10-11 класи

1 місце – команда Славутської гімназії «Успіх»;

2 місце – команда опорного закладу освіти «Грицівський ліцей»;

3 місце – команда Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія».

Вітаємо переможців! Дякуємо за участь та хорошу гру юним баскетболістам та усім причетним до організації змагань та підготовки команд!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *